Xiaomi | Instant Hot Water Dispenser EU | Water Dispenser | 2000 W | 3 L | Plastic | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
78.59 € 64.95 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Xiaomi | Instant Hot Water Dispenser EU | Water Dispenser | 2000 W | 3 L | Plastic | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 280.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 300.00 mm |
| Bruto svars | 1.80 kg |
| Bruto platums MM | 120.00 mm |
| Net Svars | 1.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 290.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
|---|---|
| 360 rotācijas bāze | No |
| Kapacītāte | 3 L |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Water Dispenser |
| Producer produkts nosaukums | Instant Hot Water Dispenser EU |
| Jauda | 2000 W |
| Materiāls | Plastic |
| Paletes daudzums | 60 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://mi-home.lt/products/xiaomi-instant-hot-water-dispenser?srsltid=AfmBOorrersWBLwGtp1bSwxOaB3GN5LSlLgUz_CvFuoy2SwkZv0Utucw |