45° oscillating airflow; PTC instant heating technology; Dual heat protection; Tilt protection; V-0-rated flame retardant materials
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
44.09 € 36.44 € (bez PVN 21%) | 4 | 06.05. |
45° oscillating airflow; PTC instant heating technology; Dual heat protection; Tilt protection; V-0-rated flame retardant materials
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 140.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 190.00 mm |
| Bruto svars | 5.90 kg |
| Bruto platums MM | 140.00 mm |
| Net Svars | 5.70 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 240 pcs |
|---|---|
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Fan Heater |
| Jauda | 600 W |
| Producer produkts nosaukums | Desktop Heater EU |
| Svārstības | Yes |
| Izvietošana | Indoor |
| Platums | 14.2 cm |
| Augstums | 18.8 cm |
| Dziļums | 13.2 cm |
| Piemērota istabām līdz | 20 m² |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-desktop-heater/ |