Xiaomi | Smart Tower Fan 2 EU | Stand fan | White | Diameter 29 cm | Number of speeds 4 | 24 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
115.11 € 95.13 € (bez PVN 21%) | 50 | 01.05. |
Xiaomi | Smart Tower Fan 2 EU | Stand fan | White | Diameter 29 cm | Number of speeds 4 | 24 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 1060 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 209 mm |
| Bruto svars | 4.50 kg |
| Bruto platums MM | 224.00 mm |
| Net Svars | 3.56 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 900.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.94 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 35 pcs |
|---|---|
| Kabeļa garums | 1.6 m |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Stand fan |
| Jauda | 24 W |
| Diametrs | 29 cm |
| Ātrumu skaits | 4 |
| Svārstību diapazons | N/A ° |
| Svārstības | No |
| Tālvadības vadība | No |
| Producer produkts nosaukums | Smart Tower Fan 2 EU |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-tower-fan-2/ |