Xiaomi Blue Light Blocking Glasses | Glasses | Gold | Nylon/SUS304
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
21.80 € 18.02 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Xiaomi Blue Light Blocking Glasses | Glasses | Gold | Nylon/SUS304
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 30.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 70.00 mm |
| Bruto svars | 0.12 kg |
| Bruto platums MM | 160.00 mm |
| Net Svars | 0.02 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Piederuma padomi | Glasses |
| Produkta krāsa | Gold |
| Producer produkts nosaukums | Blue Light Blocking Glasses |
| Materiāls | Nylon/SUS304 |
| Paletes daudzums | 5143 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-blue-light-blocking-glasses/ |