SALE OUT. Xiaomi Redmi Watch 5 Active, Midnight Black | SALE OUT. Redmi Watch 5 Active | Smart watch | LCD | 2.0” | Waterproof | DAMAGED PACKAGING | Midnight Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
32.78 € 27.09 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
SALE OUT. Xiaomi Redmi Watch 5 Active, Midnight Black | SALE OUT. Redmi Watch 5 Active | Smart watch | LCD | 2.0” | Waterproof | DAMAGED PACKAGING | Midnight Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 45.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 50.00 mm |
| Bruto svars | 0.26 kg |
| Bruto platums MM | 50.00 mm |
| Net Svars | 0.16 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 3891.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
|---|---|
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Displeja Veids | LCD |
| Krāsa | Midnight Black |
| Producer produkts nosaukums | Redmi Watch 5 Active |
| Produkta veids | Smart watch |
| Ekrāna izmērs | 2.0” |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |