Xiaomi Smart Band Pendant | Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
28.81 € 23.81 € (bez PVN 21%) | 2 | 14.05. |
Xiaomi Smart Band Pendant | Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 70.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 20.00 mm |
| Bruto svars | 0.063 kg |
| Bruto platums MM | 40.00 mm |
| Net Svars | 0.028 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.035 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
|---|---|
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Produkta krāsa | Silver |
| Savietojamība | For Xiaomi Smart Band 8, Xiaomi Smart Band 9 |
| Producer produkts nosaukums | Smart Band Pendant |
| Apmales materiāls | Stainless Steel |
| Paletes daudzums | 7874 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/my/product/xiaomi-smart-band-9-straps/ |