Xiaomi Smart Band 9 Pro | AMOLED | Waterproof | Rose Gold
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
88.04 € 72.76 € (bez PVN 21%) | 11 | 15.05. |
Xiaomi Smart Band 9 Pro | AMOLED | Waterproof | Rose Gold
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 20.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 50 mm |
| Bruto svars | 0.127 kg |
| Bruto platums MM | 50.00 mm |
| Net Svars | 0.09 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.037 kg |
| TI svars KG | 0.005 kg |
| Tilpums M3 | 0.00005 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Xiaomi |
| Papīra Pasteboard | 90 g |
| Paletes daudzums | 22 pcs |
| Baterijas darbības laiks | Up to 21 dienas |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Ūdeniztruība līdz | Up to 50 m |
| Displeja Veids | AMOLED |
| Produkta krāsa | Rose Gold |
| Baterijas veiktspēja | 350 mAh |
| Baterijas Tips | Lithium polymer |
| Producer produkts nosaukums | Smart Band 9 Pro |
| Bluetooth | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |