Smart Evaporative Humidifier Filter
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
23.12 € 19.11 € (bez PVN 21%) | 24 | 06.05. |
Smart Evaporative Humidifier Filter
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 530.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 20.00 mm |
| Bruto svars | 0.20 kg |
| Bruto platums MM | 87.00 mm |
| Net Svars | 0.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 95.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 1874 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Smart Evaporative Humidifier Filter |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-evaporative-humidifier-filter/ |