Xiaomi | Outdoor Camera Solar Panel | BW Series | 24 month(s) | IP66
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
46.36 € 38.31 € (bez PVN 21%) | 50 | 19.05. |
Xiaomi | Outdoor Camera Solar Panel | BW Series | 24 month(s) | IP66
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 290.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 160.00 mm |
| Bruto svars | 0.43 kg |
| Bruto platums MM | 250.00 mm |
| Net Svars | 0.33 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | BW Series |
| Producer produkts saime | Outdoor Camera Solar Panel |
| Kameras Tips | Outdoor |
| Līdzstrāvas izejas spriegums | 6.8V |
| Jauda | 5 W |
| Darbības temperatūras amplitūda t t | -20°C~55°C °C |
| Aizsardzības funkcijas | IP66 |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-outdoor-camera-solar-panel-bw-series/ |