Xiaomi | Fan Heater EU | BHR8228EU | Tower Fan | 1200/2000 W | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
66.01 € 54.55 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Xiaomi | Fan Heater EU | BHR8228EU | Tower Fan | 1200/2000 W | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 222 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 546 mm |
| Bruto svars | 3 kg |
| Bruto platums MM | 222 mm |
| Net Svars | 2.3 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 650 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.7 kg |
| Tilpums M3 | 0.026909064 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
|---|---|
| Paletes daudzums | 72 pcs |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Tower Fan |
| Jauda | 1200/2000 W |
| Diametrs | 17.6 cm |
| Svārstību diapazons | N/A ° |
| Svārstības | No |
| Tālvadības vadība | No |
| Producer produkts nosaukums | BHR8228EU |
| Producer produkts saime | Fan Heater EU |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |