Fits wrists 135-205 mm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
23.60 € 19.50 € (bez PVN 21%) | 3 | 14.05. |
Fits wrists 135-205 mm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 59 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 26 mm |
| Bruto svars | 0.066 kg |
| Bruto platums MM | 25 mm |
| Net Svars | 0.022 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.044 kg |
| Tilpums M3 | 0.00003835 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 7813 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Materiāls | Stainless steel/Calf leather |
| Produktu Saime | Leather Quick Release Strap |
| Produkta krāsa | Coral orange |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |