Xiaomi Microwave Oven | BHR7990EU | Free standing | 20 L | 1100 W | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
102.83 € 84.98 € (bez PVN 21%) | 3 | 14.05. |
Xiaomi Microwave Oven | BHR7990EU | Free standing | 20 L | 1100 W | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 490.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 310.00 mm |
| Bruto svars | 13.50 kg |
| Bruto platums MM | 350.00 mm |
| Net Svars | 12.70 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 790.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.80 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 36 pcs |
| Produkta krāsa | White |
| Mikroviļņu jauda | 1100 W |
| Tips | Free standing |
| Platums | 34.3 cm |
| Ekrāns | No |
| Grilla Jauda | N/A W |
|---|---|
| Augstums | 26.4 cm |
| Dziļums | 45.6 cm |
| Kontroles Tips | Dual-knob control |
| Grills | No |
| Jaudas līmeņu skaits | 5 |
| Spriegums | 220-230 V |
| Kapacītāte | 20 L |
| Tvaika Funkcija | No |
| Konvekcija | No |
| Atkausēšanas funkcija | Defrost |
| Cepeškrāsns izmēri | 20 L |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | BHR7990EU |
| Producer produkts saime | Microwave Oven |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Ierīces tips | With plate |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-microwave-oven/ |