Xiaomi | Electric Shaver S301 Replacement Head
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
20.68 € 17.09 € (bez PVN 21%) | 9 | 19.05. |
Xiaomi | Electric Shaver S301 Replacement Head
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 82.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 104.00 mm |
| Bruto svars | 0.045 kg |
| Bruto platums MM | 15.00 mm |
| Net Svars | 0.023 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 9.00 g |
| Plastmasas No Pet | 1.00 g |
| Tare svars KG | 0.022 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Paletes daudzums | 13508 pcs |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 490 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 380 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 135 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 3 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.251 kg |
| Producer produkts nosaukums | Electric Shaver S301 Replacement Head |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-electric-shaver-s301-replacement-head/ |