Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
110.53 € 91.35 € (bez PVN 21%) | 50 | 04.05. |
Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 425 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 355 mm |
| Bruto svars | 6.76 kg |
| Bruto platums MM | 330 mm |
| Net Svars | 5.645 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1100 g |
| Plastmasas No Pet | 15 g |
| Tare svars KG | 1.115 kg |
| Tilpums M3 | 0.04978875 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 36 pcs |
| Jauda | 1800 W |
| Numurs Of programmas | 1 |
| Kapacītāte | 6.5 L |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Platums | 28.7 cm |
| Augstums | 38.9 cm |
| Materiāls | Metal/Plastic |
| Temperatūra | 40-220 °C |
| Spriegums | 220-240 V |
| Skata lodziņš | No |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Producer produkts nosaukums | BHR7357EU |
| Producer produkts saime | Smart Air Fryer (EU) |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://mi-home.lt/products/xiaomi-smart-air-fryer-6-5l?variant=47840723796277 |