2 Pro | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43\" | Waterproof | Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
2 Pro | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43\" | Waterproof | Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 15.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 150.00 mm |
| Bruto svars | 0.27 kg |
| Bruto platums MM | 75.00 mm |
| Net Svars | 0.17 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 3690 pcs |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Displeja Veids | AMOLED |
|---|---|
| Krāsa | Silver |
| GPS | Yes |
| Producer produkts nosaukums | 2 Pro |
| Produkta veids | Smart watch |
| Ekrāna izmērs | 1.43" |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |
| TI svars KG | 0.005 kg |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |