Magnetic fixation, can be fixed to car, bracket and other iron, nickel metal surface; Rotating slide design, 107°wide angle adjustment, more accurate lighting
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
49.71 € 41.08 € (bez PVN 21%) | 45 | 19.05. |
Magnetic fixation, can be fixed to car, bracket and other iron, nickel metal surface; Rotating slide design, 107°wide angle adjustment, more accurate lighting
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 20.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 190.00 mm |
| Bruto svars | 0.387 kg |
| Bruto platums MM | 45.00 mm |
| Net Svars | 0.309 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.078 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | BHR7004GL |
| Producer produkts saime | Multi-function Flashlight |
| Spilgtums | 1000 lm |
| Baterijas Tips | Lithium-ion |
| Spriegums | 5 V |
| Akumulatora kapacitāte | 3100 ampērstunda |
| Paletes daudzums | 2941 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |