Xiaomi | Smart Camera | C400 | Dome | 4 MP | 1.4mm | H.265 | MicroSD, max. 256 GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
57.18 € 47.26 € (bez PVN 21%) | 10 | 27.05. |
Xiaomi | Smart Camera | C400 | Dome | 4 MP | 1.4mm | H.265 | MicroSD, max. 256 GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 160.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 100.00 mm |
| Bruto svars | 0.3 kg |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Net Svars | 0.2 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Komutatora Tips | Dome |
| Objektīva veids | 1.4mm |
| Producer produkts nosaukums | C400 |
|---|---|
| Producer produkts saime | Smart Camera |
| Megapikseļi | 4 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 × 1440 pikseļi |
| Kameras Tips | Indoor |
| Video kompresijas formāti | H.265 |
| Atmiņas sloti | MicroSD, max. 256 GB |
| Produkta krāsa | White |
| Saderīgās operētājsistēmas | Android 8.0, iOS 12.0 or above |
| Darbības temperatūras amplitūda t t | -10 to 40 °C |
| Paletes daudzums | 384 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-camera-c400/ |