Xiaomi Outdoor Camera AW200 | Xiaomi | Camera | AW200 | H.265 | MicroSD
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
35.74 € 29.54 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Xiaomi Outdoor Camera AW200 | Xiaomi | Camera | AW200 | H.265 | MicroSD
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 73 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 126 mm |
| Bruto svars | 0.267 kg |
| Bruto platums MM | 68 mm |
| Net Svars | 0.18 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.087 kg |
| Tilpums M3 | 0.000625464 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer produkts nosaukums | AW200 |
|---|---|
| Producer produkts saime | Camera |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Kameras Tips | Outdoor |
| Video kompresijas formāti | H.265 |
| Atmiņas sloti | MicroSD |
| Darbības temperatūras amplitūda t t | -20 to 50 °C |
| Paletes daudzums | 3291 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-outdoor-camera-aw200/ |