Bluetooth; Adjustable brightness; Voice control
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
89.27 € 73.78 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Bluetooth; Adjustable brightness; Voice control
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 850.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 550.00 mm |
| Bruto svars | 2.4 kg |
| Bruto platums MM | 160.00 mm |
| Net Svars | 2 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 350.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.40 kg |
| Tilpums M3 | 0.07 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:3:2017-04-01 |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
|---|---|
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Producer produkts nosaukums | Mi Smart LED Desk Lamp Pro EU |
| Tehniskās īpašības | Color temperature: 2500K-4800K. |
| Jauda | 14 W |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Desk Lamp |
| Spriegums | 240 V |
| Paletes daudzums | 54 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |