Easily fits A4-sized documents; Water-resistant fabric; Attaches to luggage; Hidden anti-theft pocket; Non-slip side pocket; Soft carry handle
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
27.84 € 23.01 € (bez PVN 21%) | 27 | 06.05. |
Easily fits A4-sized documents; Water-resistant fabric; Attaches to luggage; Hidden anti-theft pocket; Non-slip side pocket; Soft carry handle
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 400 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 450 mm |
| Bruto svars | 0.594 kg |
| Bruto platums MM | 40 mm |
| Net Svars | 0.584 kg |
| Packing daudzums | 10 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8 g |
| Plastmasas No Pet | 2 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.0072 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Krāsa | Dark grey |
| Materiāls | Polyester fiber |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Korpusa Veids | Backpack |
|---|---|
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15.6 in |
| Dimensijas W X D X H | 320 × 160 × 440 mm |
| Producer produkts saime | Commuter Backpack |
| Fits Up To izmērs | 15.6 in |
| Kapacītāte | 21 L |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 700 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 405 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 480 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 5.94 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 2.313 kg |
| Paletes daudzums | 120 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-commuter-backpack/overview |