Ideal for charging and powering USB Type-C enabled devices, as well as syncing data, photos and music; High Transfer Speed (480 Mbps) Compatible with Smartphones, Tablets and Laptops
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6.95 € 5.74 € (bez PVN 21%) | 5 | 06.05. |
Ideal for charging and powering USB Type-C enabled devices, as well as syncing data, photos and music; High Transfer Speed (480 Mbps) Compatible with Smartphones, Tablets and Laptops
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 148 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 20 mm |
| Bruto svars | 0.037 kg |
| Bruto platums MM | 80 mm |
| Net Svars | 0.025 kg |
| Packing daudzums | 50 pcs |
| Papīra Pasteboard | 10 g |
| Plastmasas No Pet | 6.00 g |
| Tare svars KG | 0.012 kg |
| Tilpums M3 | 0.0002368 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Producer produkts saime | Mi USB Type-C Cable |
| Tips | USB-C to USB-A |
|---|---|
| Savienotājs 2 | USB-A Male |
| Savienotājs 1 | USB-C Male |
| Produkta krāsa | White |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 257 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 247 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 209 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 1.45 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.133 kg |
| Paletes daudzums | 6500 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://xiaomi-store.cz/en/usb-cables-and-chargers/1461-xiaomi-mi-usb-c-cable-1m-white-6934177721847.html |