Xiaomi Xiaomi UltraThin Magnetic Power Bank 5000 15W, Glacier Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
64.94 € 53.67 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Xiaomi Xiaomi UltraThin Magnetic Power Bank 5000 15W, Glacier Silver
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 98 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 145 mm |
| Bruto svars | 0.17 kg |
| Bruto platums MM | 16 mm |
| Net Svars | 0.099 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 70 g |
| Plastmasas No Pet | 15 g |
| Tare svars KG | 0.071 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00022736 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 6667 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |