Xiaomi Mijia Smart Air Purifier Max Filter | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
86.14 € 71.19 € (bez PVN 21%) | 50 | 01.06. |
Xiaomi Mijia Smart Air Purifier Max Filter | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 100.00 mm |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Papīra Pasteboard | 40 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Packing daudzums | 1 pcs |
|---|---|
| Bruto svars | 1.3 kg |
| Net Svars | 0.8 kg |
| Tare svars KG | 0.5 kg |
| Paletes daudzums | 769 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Mijia Smart Air Purifier Max Filter |
| Produkta krāsa | White |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/mijia-air-purifier-max-filter/ |