Xiaomi Smart Band 10 Pro | AMOLED | Heart rate monitor | Waterproof | Bluetooth | Lavender Pink
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
88.80 € 73.39 € (bez PVN 21%) | 50 | 03.06. |
Xiaomi Smart Band 10 Pro | AMOLED | Heart rate monitor | Waterproof | Bluetooth | Lavender Pink
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 170.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 28.00 mm |
| Bruto svars | 0.12 kg |
| Bruto platums MM | 75.00 mm |
| Net Svars | 0.08 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 30.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.03 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 4840 pcs |
| Ekrāns | 480 x 336 pikseļi |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Displeja Veids | AMOLED |
| Produkta krāsa | Lavender Pink |
| Akumulatora kapacitāte | 350 ampērstunda |
| Baterijas darbības laiks | 21 dienas |
| Plaukstas locītavas izmērs | 135-205 mm |
| Producer produkts nosaukums | Smart Band 10 Pro |
| Bluetooth | Yes |
| Ekrāna izmērs | 1.74" |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |