Xiaomi 17 Ultra Photography Kit Pro
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
219.22 € 181.17 € (bez PVN 21%) | 46 | 04.05. |
Xiaomi 17 Ultra Photography Kit Pro
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 400.00 mm |
| Bruto svars | 0.40 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 0.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| TI svars KG | 0.07 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 216 pcs |
| Producer produkts nosaukums | 17 Ultra Photography Kit Pro |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |