Xiaomi Mijia Tool Kit | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
72.64 € 60.03 € (bez PVN 21%) | 33 | 06.05. |
Xiaomi Mijia Tool Kit | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 297 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 70 mm |
| Bruto svars | 2.76 kg |
| Bruto platums MM | 230 mm |
| Net Svars | 2.46 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 250 g |
| Plastmasas No Pet | 50 g |
| Tare svars KG | 0.3 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.0047817 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 2208 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |