Xiaomi Mijia Brushless Cordless Drill 2
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
85.98 € 71.06 € (bez PVN 21%) | 36 | 01.06. |
Xiaomi Mijia Brushless Cordless Drill 2
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 170 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220 mm |
| Bruto platums MM | 60 mm |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| TI svars KG | 0.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.002244 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | Xiaomi |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Bruto svars | 1.09 kg |
| Net Svars | 0.99 kg |
| Tare svars KG | 0.1 kg |
| Paletes daudzums | 770 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Mijia Brushless Cordless Drill 2 |
| Apgriezienu ātrums | 0-1700 RPM |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/mijia-brushless-cordless-drill-2/ |