Xiaomi Pad 8/8 Pro Keyboard | Gray
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
101.60 € 83.97 € (bez PVN 21%) | 50 | 03.06. |
Xiaomi Pad 8/8 Pro Keyboard | Gray
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 400.00 mm |
| Bruto svars | 0.40 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 0.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 216 pcs |
| Produkta krāsa | Gray |
| Producer produkts nosaukums | Pad 8/8 Pro Keyboard |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |