Xiaomi Electric Scooter 6 Lite | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
388.24 € 320.86 € (bez PVN 21%) | 50 | 04.05. |
Xiaomi Electric Scooter 6 Lite | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 1170 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 600 mm |
| Bruto svars | 21.4 kg |
| Bruto platums MM | 185 mm |
| Net Svars | 18.1 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2500 g |
| Plastmasas No Pet | 800 g |
| Tare svars KG | 3.3 kg |
| TI svars KG | 1.3 kg |
| Tilpums M3 | 0.12987 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 24 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |