Xiaomi Electric Scooter 6 | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
490.78 € 405.60 € (bez PVN 21%) | 50 | 29.05. |
Xiaomi Electric Scooter 6 | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 1320 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 660 mm |
| Bruto svars | 31.2 kg |
| Bruto platums MM | 185 mm |
| Net Svars | 26.1 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 4000 g |
| Plastmasas No Pet | 1100 g |
| Tare svars KG | 5.1 kg |
| TI svars KG | 2.3 kg |
| Tilpums M3 | 0.161172 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 20 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |