Xiaomi 20W Fast Charging Power Adapter (Type-C) EU
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
14.44 € 11.93 € (bez PVN 21%) | 50 | 27.05. |
Xiaomi 20W Fast Charging Power Adapter (Type-C) EU
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 100.00 mm |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Papīra Pasteboard | 40 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Packing daudzums | 1 pcs |
|---|---|
| Bruto svars | 0.15 kg |
| Net Svars | 0.1 kg |
| Tare svars KG | 0.05 kg |
| Paletes daudzums | 1728 pcs |
| Producer produkts nosaukums | 20W Fast Charging Power Adapter (Type-C) EU |
| Produkta krāsa | White |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-20w-fast-charging-power-adapter-type-c/ |