Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | Wireless
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
22.94 € 18.96 € (bez PVN 21%) | 50 | 04.05. |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | Wireless
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 38.00 mm |
| Bruto svars | 0.09 kg |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Net Svars | 0.04 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.06 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
|---|---|
| Paletes daudzums | 2274 pcs |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Bluetooth Versija | 5.4 |
| Producer produkts nosaukums | REDMI Buds 8 Active |
| Savienojuma Veids | Bluetooth |
| Bezvadu | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Baterijas darbības laiks | 7-37 h |
| USB Kabelis | USB Type-C |
| Bezvadu Savienojumi | Yes |
| Usb uzlādešanas ports | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/redmi-buds-8-active/ |