Xiaomi Projector Multi-angle Stand
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
28.66 € 23.69 € (bez PVN 21%) | 28 | 19.05. |
Xiaomi Projector Multi-angle Stand
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 153 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 170 mm |
| Bruto svars | 0.993 kg |
| Bruto platums MM | 115 mm |
| Net Svars | 0.895 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 68 g |
| Plastmasas No Pet | 30 g |
| Tare svars KG | 0.098 kg |
| Tilpums M3 | 0.00299115 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 609 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Projector Multi-angle Stand |
| Īpašās funkcijas | Flexible 360° projection, versatile and easy to use |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-projector-multi-angle-stand/ |