Xiaomi Watch S5 46mm | Smart watch | AMOLED | 1.48” | Waterproof | Ceramic Blue
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
211.10 € 174.46 € (bez PVN 21%) | 37 | 03.06. |
Xiaomi Watch S5 46mm | Smart watch | AMOLED | 1.48” | Waterproof | Ceramic Blue
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 280.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 37.00 mm |
| Bruto svars | 0.30 kg |
| Bruto platums MM | 70.00 mm |
| Net Svars | 0.13 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 150.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.17 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 2383 pcs |
| Bluetooth Versija | 5.4 |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Displeja Veids | AMOLED |
| Displeja ekrāna izmērs | 480 x 480 |
| Krāsa | Ceramic Blue |
| Producer produkts nosaukums | Watch S5 46mm |
| Produkta veids | Smart watch |
| Ekrāna izmērs | 1.48” |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |