Xiaomi Selfie Stick Tripod, Mini | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
22.78 € 18.83 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Xiaomi Selfie Stick Tripod, Mini | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 35.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 175.00 mm |
| Bruto svars | 0.21 kg |
| Bruto platums MM | 30.00 mm |
| Net Svars | 0.16 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 290.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.05 kg |
| TI svars KG | 0.03 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
|---|---|
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 4878 pcs |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer produkts nosaukums | Selfie Stick Tripod, Mini |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-selfie-stick-tripod-mini/ |