Xiaomi Dual Zone Air Fryer EU | Power 2700 W | Capacity 10 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
144.07 € 119.07 € (bez PVN 21%) | 50 | 03.06. |
Xiaomi Dual Zone Air Fryer EU | Power 2700 W | Capacity 10 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 480 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 344 mm |
| Bruto svars | 11.2 kg |
| Bruto platums MM | 450 mm |
| Net Svars | 9.9 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1000 g |
| Plastmasas No Pet | 300 g |
| Tare svars KG | 1.3 kg |
| Tilpums M3 | 0.074304 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 28 pcs |
| Jauda | 2700 W |
| Numurs Of programmas | 10 |
|---|---|
| Kapacītāte | 10 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Temperatūra | 40-230 °C |
| Spriegums | 220-240 V |
| Skata lodziņš | No |
| Rokturis I | Anti-scald handle |
| Īpašās funkcijas | Smart cooking ensures both baskets are ready at the same time; High-temperature-resistant metallic interior; 88.3% less grease; 71% boost in efficiency; 101 recipes on the cloud |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Producer produkts nosaukums | Dual Zone Air Fryer EU |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 1x Grill rack, 1x User manual, 2x Frying plate |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-dual-zone-air-fryer-10l/ |