Braun Body Groomer | Series 5 BG5550 | Cordless | Lght Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
63.28 € 52.30 € (bez PVN 21%) | 6 | 01.05. |
Braun Body Groomer | Series 5 BG5550 | Cordless | Lght Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 105.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 252.00 mm |
| Bruto svars | 0.353 kg |
| Bruto platums MM | 60.00 mm |
| Net Svars | 0.24 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 113.00 g |
| Plastmasas No Pet | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.115 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Braun |
| Paletes daudzums | 1088 pcs |
| Tips | Cordless |
| Īpašās funkcijas | 100% waterproof with AquaGrip for control even under the shower |
| Matu griešanas mašīnas uzlikas | Sensitive comb (Body), Body combs with 3 mm & 5 mm |
|---|---|
| Bāze ietverta | No |
| Baterijas tehnoloģija | Li-Ion |
| Uzlādes laiks | 1.5 h |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Baterija Zema Indikators | No |
| Bez Vada | Yes |
| Darbības laiks max | 100 min |
| Minimālais matu garums | N/A mm |
| Maksimālais matu garums | N/A mm |
| Izcelsmes Valsts | Made in Germany |
| Uzglabāšanas maciņš maiss | Yes |
| Producer produkts nosaukums | Series 5 BG5550 |
| Producer produkts saime | Body Groomer |
| Produkta krāsa | Lght Grey |
| TI svars KG | 0.033 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://se.braun.com/en/male-grooming/stylers-and-trimmers/body-groomer/body-groomer-bg5550 |