QuickStart: one click for maximum microwave power for 30 seconds
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
249.08 € 205.85 € (bez PVN 21%) | 4 | 20.05. |
QuickStart: one click for maximum microwave power for 30 seconds
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 675 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 430 mm |
| Bruto svars | 15.8 kg |
| Bruto platums MM | 410 mm |
| Net Svars | 14.152 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastmasas No Pet | 248.00 g |
| Tare svars KG | 1.65 kg |
| Tilpums M3 | 0.1190025 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Tips | Built-in |
| Automatiskās gatavošanas funkcija | AutoPilot 7 |
| Atslēga bērniem | Yes |
| Kontroles Tips | Rotary knob, Round, Start button, Touch Control |
| Numurs Of programmas | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function, 1 programmes for combination function |
| Producer produkts nosaukums | BFL623MS3 |
| Producer produkts saime | Microwave Oven |
| Kapacītāte | 20 L |
| Cepeškrāsns izmēri | 20 L |
| Mikroviļņu jauda | 800 W |
|---|---|
| Ekrāns | Yes |
| Iekšpuses gaisma | Yes |
| Grills | No |
| Tvaika Funkcija | No |
| Konvekcija | No |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Grozāmā palikņa izmērs | 27 cm |
| Platums | 56.8 cm |
| Augstums | 36.5 cm |
| Dziļums | 32.0 cm |
| Coca | 163 g |
| Melnie metāli | 32 g |
| Materiāls | Stainless steel |
| Kontrolpanelis | Electronic |
| Lampa Tips | LED |
| Ierīces tips | With plate |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.bosch-home.com/sk/vypis-produktov/varenie-a-pecenie/mikrovlnne-rury/zabudovatelne-mikrovlnne-rury/BFL623MS3# |