Electronical door opening. LED display control.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
312.16 € 257.98 € (bez PVN 21%) | 4 | 29.04. |
Electronical door opening. LED display control.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | BFL523MS0 |
| Produkta krāsa | Stainless steel/Black |
| Tips | Built-in |
| Automatiskās gatavošanas funkcija | AutoPilot 7 |
| Kontroles Tips | Retractable, Rotary knob, Touch Control |
| Numurs Of programmas | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function |
| Producer produkts saime | Microwave Oven |
| Kapacītāte | 20 L |
| Cepeškrāsns izmēri | 20 L |
| Mikroviļņu jauda | 800 W |
| Jauda | 800 W |
| Ekrāns | Yes |
| Iekšpuses gaisma | Yes |
| Grills | No |
| Tvaika Funkcija | No |
| Konvekcija | No |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Grozāmā palikņa izmērs | 25.5 cm |
| Platums | 59.4 cm |
|---|---|
| Augstums | 38.2 cm |
| Dziļums | 31.7 cm |
| Embeed akumulatora | No |
| Papīra Pasteboard | 1700 g |
| Plastmasas No Pet | 300 g |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Bruto svars | 19.1 kg |
| Bruto dziļums MM | 650 mm |
| Bruto platums MM | 380 mm |
| Bruto augstums MM | 440 mm |
| Tilpums M3 | 0.10868 m³ |
| Net Svars | 17.1 kg |
| Tare svars KG | 2 kg |
| Ierīces tips | With plate |
| Paletes daudzums | 16 pcs |
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.bosch-home.lt/gaminiu-sarasas/virykles-orkaites-kaitlentes-ir-gartraukiai/virykles-ir-orkaites/imontuojamos-kompaktiskos-orkaites/BFL523MS0 |