BLACK & DECKER BES603-QS | Jigsaw | 400 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
31.65 € 26.16 € (bez PVN 21%) | 10 | 29.04. |
BLACK & DECKER BES603-QS | Jigsaw | 400 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 230.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 85.00 mm |
| Bruto svars | 1.92 kg |
| Bruto platums MM | 90.00 mm |
| Net Svars | 1.80 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 100.00 g |
| Plastmasas No Pet | 19.00 g |
| Tare svars KG | 0.12 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Paletes daudzums | 491 pcs |
| Jauda | 400 W |
| Apgriezienu ātrums | 0-3000 RPM |
| Producer produkts nosaukums | BES603-QS |
| Producer produkts saime | Jigsaw |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |