Black&Decker Reciprocating Saw BES301-QS Corded | BLACK & DECKER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
55.32 € 45.72 € (bez PVN 21%) | 6 | 01.06. |
Black&Decker Reciprocating Saw BES301-QS Corded | BLACK & DECKER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 502.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 102.00 mm |
| Bruto svars | 3.10 kg |
| Bruto platums MM | 201.00 mm |
| Net Svars | 2.88 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 200.00 g |
| Plastmasas No Pet | 22.00 g |
| Tare svars KG | 0.22 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Paletes daudzums | 168 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |