BLACK & DECKER BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
80.16 € 66.25 € (bez PVN 21%) | 5 | 29.04. |
BLACK & DECKER BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 651.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 344.00 mm |
| Bruto svars | 9.25 kg |
| Bruto platums MM | 366.00 mm |
| Net Svars | 9.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 200.00 g |
| Plastmasas No Pet | 47.00 g |
| Tare svars KG | 0.25 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.08 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Paletes daudzums | 21 pcs |
| Producer produkts nosaukums | BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |