BLACK & DECKER | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
78.41 € 64.80 € (bez PVN 21%) | 5 | 29.04. |
BLACK & DECKER | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 990.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 180.00 mm |
| Bruto svars | 3.49 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 3.14 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Tare svars KG | 0.35 kg |
| Paletes daudzums | 24 pcs |
| Papīra Pasteboard | 300 g |
| Plastmasas No Pet | 50 g |
| Producer produkts nosaukums | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |