BLACK & DECKER BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
60.96 € 50.38 € (bez PVN 21%) | 5 | 29.04. |
BLACK & DECKER BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 955.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 185.00 mm |
| Bruto svars | 3.41 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 3.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 180.00 g |
| Plastmasas No Pet | 34.00 g |
| Tare svars KG | 0.21 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Producer produkts nosaukums | BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm |
| Paletes daudzums | 49 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |