Black&Decker Hammer Drill BEHS02K-QS 800W SDS+ , Kit Box | BLACK & DECKER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
112.78 € 93.21 € (bez PVN 21%) | 6 | 01.06. |
Black&Decker Hammer Drill BEHS02K-QS 800W SDS+ , Kit Box | BLACK & DECKER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 404.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 307.00 mm |
| Bruto svars | 5.59 kg |
| Bruto platums MM | 118.00 mm |
| Net Svars | 5.37 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 200.00 g |
| Plastmasas No Pet | 22.00 g |
| Tare svars KG | 0.22 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Paletes daudzums | 118 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |