BLACK & DECKER Chainsaw | BECS2245-QS | 2200 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
108.90 € 90.00 € (bez PVN 21%) | 5 | 29.04. |
BLACK & DECKER Chainsaw | BECS2245-QS | 2200 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 530.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220.00 mm |
| Bruto svars | 6.10 kg |
| Bruto platums MM | 280.00 mm |
| Net Svars | 5.80 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 260.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Diska Diametrs | 450 mm |
| Producer produkts nosaukums | BECS2245-QS |
| Producer produkts saime | Chainsaw |
| Jauda | 2200 W |
| Paletes daudzums | 26 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |