BEKO Dishwasher | BDIS38040Q | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 8 | Energy efficiency class C | Display | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
418.28 € 345.69 € (bez PVN 21%) | 12 | 25.05. |
BEKO Dishwasher | BDIS38040Q | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 8 | Energy efficiency class C | Display | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 859 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 494 mm |
| Bruto svars | 35.60 kg |
| Bruto platums MM | 661 mm |
| Net Svars | 32.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 250.00 g |
| Plastmasas No Pet | 500.00 g |
| Tare svars KG | 3.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.280492706 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | BEKO |
| Trokšņu līmenis | 45 dB |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Displeja Veids | LCD |
| Ekrāns | Yes |
| Produkta krāsa | White |
|---|---|
| Numurs Of programmas | 8 |
| Trauku Komplektu Skaits | 10 |
| Tips | Built-in |
| Producer produkts nosaukums | BDIS38040Q |
| Platums | 45 cm |
| Ātrā mazgāšana | Yes |
| Augstums | 82 cm |
| Trokšņa emisijas klase | C |
| Enerģijas patēriņš uz 100 mazgāšanas cikliem | 59 kWh |
| Dziļums | 55 cm |
| Producer produkts saime | Dishwasher |
| Skalošanas līdzekļa indikators | Yes |
| Sāls indikators | Yes |
| Paletes daudzums | 4 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://beko.lt/lt/product/972/bdis38040q |