Black&Decker Screwdriver BDCSFL20C-QW 3.6V Li-lon Flashlight | BLACK & DECKER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
29.31 € 24.22 € (bez PVN 21%) | 6 | 01.06. |
Black&Decker Screwdriver BDCSFL20C-QW 3.6V Li-lon Flashlight | BLACK & DECKER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 215.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 150.00 mm |
| Bruto svars | 0.85 kg |
| Bruto platums MM | 70.00 mm |
| Net Svars | 0.63 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 200.00 g |
| Plastmasas No Pet | 22.00 g |
| Tare svars KG | 0.22 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | Yes |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Composition Of akumulatora | CL127:LITIS |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| TI svars KG | 0.1 kg |
| Paletes daudzums | 765 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |