BLACK & DECKER 18V Impact Drill (with 2 x 18V 2.0Ah batteries with charge status indicator, 1A charger and 80 accessories) | BCD383D2XKA-QW | 2.0 Ah
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
91.63 € 75.73 € (bez PVN 21%) | 10 | 29.04. |
BLACK & DECKER 18V Impact Drill (with 2 x 18V 2.0Ah batteries with charge status indicator, 1A charger and 80 accessories) | BCD383D2XKA-QW | 2.0 Ah
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 340.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 150.00 mm |
| Bruto svars | 3.80 kg |
| Bruto platums MM | 340.00 mm |
| Net Svars | 3.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 250.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| TI svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
|---|---|
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Paletes daudzums | 50 pcs |
| Akumulatora kapacitāte | 2.0 ampērstunda |
| Spriegums | 18 V |
| Producer produkts nosaukums | BCD383D2XKA-QW |
| Producer produkts saime | 18V Impact Drill (with 2 x 18V 2.0Ah batteries with charge status indicator, 1A charger and 80 accessories) |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |