BEKO Oven | BBCM17400B | 48 L | Electric | Hydrolytic | Touch control | Steam function | Height 45.5 cm | Width 59.4 cm | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
440.51 € 364.06 € (bez PVN 21%) | 7 | 25.05. |
BEKO Oven | BBCM17400B | 48 L | Electric | Hydrolytic | Touch control | Steam function | Height 45.5 cm | Width 59.4 cm | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 660 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 530 mm |
| Bruto svars | 32.20 kg |
| Bruto platums MM | 670 mm |
| Net Svars | 29.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 500.00 g |
| Tare svars KG | 3.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.234366 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | BEKO |
| Korpusa Dizains | Built-in |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Displeja Veids | LED |
| Kopējais krāšņu tilpums | 48 L |
|---|---|
| Ekrāns | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Funkcijas | 13 functions |
| Tīrīšanas tips | Hydrolytic |
| Producer produkts nosaukums | BBCM17400B |
| Producer produkts saime | Oven |
| Krāsns tips | Electric |
| Platums | 59.4 cm |
| Tvaika Funkcija | Yes |
| Augstums | 45.5 cm |
| Dziļums | 56.7 cm |
| Kontroles Tips | Touch control |
| Paletes daudzums | 9 pcs |
| Konvekcija | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://beko.lt/lt/product/1022/bbcm17400b |